Catering

Właściwie dobrane i przygotowane posiłki podczas imprezy często stanowią o dobrym samopoczuciu Uczestników. Często ich się nie zauważa, ale bardzo przeszkadza, gdy są niesmaczne, niedogotowane lub monotonne. Odpowiednio skomponowane mogą stworzyć piękną scenografię w połączeniu z ciekawym miejscem.

Bardzo ważne, by konferencja miała spójny wizerunek plastyczny. Składają się na to zarówno materiały konferencyjne, które otrzymuje każdy uczestnik: identyfikatory, certyfikaty, teczki konferencyjne z programem, jak i elementy oprawy plastycznej: loga, oznakowanie, banery informacyjne. Budynek w którym odbywa się impreza musi być dobrze oznakowany zarówno na zewnątrz, jak i w środku – by nikt nie miał ani wątpliwości, gdzie odbywa się konferencja ani problemów ze znalezieniem właściwej sali.

Często niedoceniany jest sam dobór menu.

Przykładowo podanie na jubileuszowej gali po obfitym posiłku wyłącznie ciężkich ciast np. samych tortów, w dodatku nie poporcjowanych (musimy sami kroić i nakładać na talerzyki – autentyczna historia przytoczona przez jednego z uczestników bankietu), spowoduje, że Uczestnicy nie będą mogli skorzystać ze wszystkich zaproponowanych ich rodzajów. Zamiana ich na np. lekkie babeczki lub owoce to wspaniały dodatek do tortu okolicznościowego i urozmaicenie menu.

Uwzględniamy zawsze upodobania kulinarne grupy oraz Uczestników na specjalnych dietach, wegetarian, wegan.

Istotny oprócz jakości serwowanych potraw jest sposób i szybkość podania.
Odpowiednia liczba kelnerów, stanowisk oraz zastawy stołowej zapobiega kolejkom i niepotrzebnemu zamieszaniu podczas posiłku.

Doradzimy i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania do każdego rodzaju imprezy.
Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie gastronomii i tylko sprawdzonymi firmami cateringowymi.
Realizujemy bardzo różnorodne zlecenia od typowych imprez do np. imprezy grillowej na znacznej wysokości (z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa)

Warsztaty kulinarne. Proponujemy zarówno naukę gotowania, jak i lekką formułę integracyjną. Zapraszamy do udziału również znanych kucharzy, somalierów, cukierników, jak znane z TV prowadzących programy kulinarne. Przez żołądek do serca Uczestników i dobrego nastroju podczas imprezy.