Szkolenia i konferencje

 

Nowy wymiar konferencji – ON-LINE

Nasze hasło „Nowy wymiar konferencji” w ciągu zaledwie kilku chwili nabrało niesamowitej aktualności. Świat przeniósł się do wirtualu. Nie składamy broni, jesteśmy innowacyjni i potrafimy zaadoptować nasze rozwiązania do obecnej sytuacji. Gdy inni odwołują wydarzenia, konferencje, koncerty czy spektakle my przenosimy je do sieci. Bezpiecznie, w jakości full HD, komfortowo dla prowadzących ze studia jak i dowolnego miejsca i co najważniejsze w interakcji z oglądającymi.

Produkujemy:

Jeśli chcesz działać, wyprzedzić konkurencję i szukasz sprawdzonego wykonawcy z doświadczeniem – skontaktuj się z Nami !

My działamy! Dołącz do Nas!

Szkolenia i konferencje stacjonarne i wyjazdowe (Polska i zagranica)

Jak szybko i skutecznie podnieść kwalifikacje pracowników?
Co zrobić by zespół był bardziej zgrany a praca efektywniejsza?

Najprościej jest zorganizować szkoleniowe spotkanie firmowe.

Z nami nie muszą Państwo sobie zaprzątać głowy tworzeniem scenariuszy, rezerwacją obiektu i atrakcji. Mamy doświadczenie w organizacji zarówno małych spotkań biznesowych (grupy robocze itp) jak i dużych międzynarodowych konferencji

Organizujemy zajęcia merytoryczne i kompleksową obsługę tych wydarzeń

 

Część merytoryczna

Współpracujemy z profesjonalnymi firmami szkoleniowymi mającymi nowatorskie podejście do treningów. Zajęcia moderowane są przez specjalistów, których kwalifikacje potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami. Współpracujemy z trenerami, którzy w sposób ciekawy, dynamiczny i z pasją potrafią przekazać wiedzę na wybrany temat.

Zachęcamy również do skorzystania z dodatkowych atrakcji w ramach pobytu np. integracji aktywnych łączących zajęcia teoretyczne z umiejętnościami praktycznymi.

Przykładowo – pierwsza pomoc – teoria + warsztaty praktyczne w terenie w formie zabawy integracyjnej.

Przykładowy zakres szkoleń:

 

Miejsca

Szeroka i różnorodna baza miejsc szkoleniowo – konferencyjnych.

Właściwie dobrane miejsce (położenie, dojazd dla uczestników, możliwości techniczne, jakość obsługi, czy smaczne posiłki) to znaczna część sukcesu całej imprezy.

W naszej ofercie:

 

Atrakcje

Proponujemy połączyć część merytoryczną z odpowiednio dobranymi atrakcjami wypełniającymi czas wolny.

Ciekawy i dopracowany program turystyczny pozwoli wszystkim na chwilę oddechu i poznanie najciekawszych zakątków regionu często w nietypowy sposób np. nocne zwiedzanie obiektu, miasta. Posiadamy autorską bazę profesjonalnych przewodników miejskich i terenowych, pilotów wycieczek i dyplomowanych tłumaczy by świadczenia były na najwyższym poziomie.

Doskonałym pomysłem na ciekawe spędzenie czasu może być zarówno gra na polu golfowym, wieczór na żaglowcu, jak i warsztaty kulinarne, barmańskie, degustacje trunków lub zmagania podczas części integracyjnej.

Urozmaiceniem kolacji, bankietu będą imprezy towarzyszące: występy, koncerty, czy integracje tematyczne. Zapewniamy również dodatkowe atrakcje osobom towarzyszącym podczas czasu trwania konferencji: wycieczki, warsztaty, zajęcia w terenie.

Plan B awaryjny – zawsze obecny w razie niepogody.

 

Budżet i finanse

Proponujemy Państwu skuteczne rozwiązania, pozwalające połączyć organizację spotkania z zachowaniem dyscypliny finansowej.

Kalkulacją każdego szkolenia ustalana jest indywidualnie po zapoznaniu się z ilością uczestników, terminem szkolenia, wybranymi obiektami i atrakcjami. Nasze działania są zgodne z przepisami podatkowymi. Posiadamy wszelkie uprawnienia niezbędne do organizacji imprez wyjazdowych.