Wyjazdy firmowe

 

Posiadając wieloletnie doświadczenie (również uprawnienia organizatora turystycznego na Polskę i zagranicę od stycznia 2007 roku), potwierdzone referencjami i rekomendacjami naszych klientów, sprostamy największym wymaganiom, bo dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Dzięki naszej pomocy zaoszczędzą Państwo swój cenny czas i pieniądze. Indywidualnie opracowane i odpowiednio dobrane programy pozwolą jak najefektywniej wykorzystać czas i przeznaczony na ten cel budżet.

Zadowolenie naszego klienta, zaproszonych klientów, pracowników to nasz priorytet

Nasza oferta obejmuje:

 

Nasza oferta obejmuje:

Nasze realizacje to zarówno małe grupy, jak i duże imprezy plenerowe.

Każda impreza jest tak samo ważna i wymaga starannego przygotowania i wykonania, ponieważ ma swój określony cel i powinna przynieść wymierne korzyści firmie.

Organizowanie spotkań z klientami kluczowymi powinno procentować utrzymaniem dobrych relacji, nawiązywaniem nowych kontaktów oraz w efekcie przynieść określony wzrost sprzedaży dając wymierny zwrot z tej inwestycji. Pracownicy, rozumiejący standardy firmowe i zasady w niej panujące mogą okazać się czynnikiem decydującym o sukcesie projektu i całej Firmy.

 

Budżet i finanse

Właściwy scenariusz imprezy, dobór poszczególnych elementów takich jak miejsce, zajęcia integrujące grupę, odpowiednie atrakcje dostosowane do rzeczywistych zainteresowań uczestników, decydują o sukcesie lub niepowodzeniu, a co za tym idzie o właściwym wykorzystaniu budżetu.

Proponujemy Państwu skuteczne rozwiązania, pozwalające połączyć organizację spotkania z zachowaniem dyscypliny finansowej.

Kalkulacją każdego szkolenia ustalana jest indywidualnie po zapoznaniu się z ilością uczestników, terminem szkolenia, wybranymi obiektami i atrakcjami. Nasze działania są zgodne z przepisami podatkowymi. Posiadamy wszelkie uprawnienia niezbędne do organizacji imprez wyjazdowych.