Marketing i PR

 

Połączyliśmy marketing i public relations, bo tylko synergia tych dwóch pokrewnych obszarów ma szansę zbudować sukces biznesowy. Skupienie się tylko na działaniach związanych z produktem, czy usługą, polityką cenową bez zadbania o pozytywny wizerunek, odpowiednie skojarzenia – będzie strategią kulawą i skazaną na porażkę.

Doradzamy, wspieramy, realizujemy – jak subtelnie połączyć oba obszary, dbając o zasady, techniki i odpowiednie narzędzia, ale przede wszystkim szukamy rozwiązań – jak zaistnieć w świadomości odbiorców, w sposób trwały i niezwykły.
 

Komunikacja i Public relations

Komunikacja to filar każdego biznesu, dbamy o każdy z jej przejawów sięgając po sprawdzone strategie i autorskie pomysły. Wiemy co się w praktyce sprawdza, a na czym polegli inni – uczymy jak uniknąć błędów, jak omijać komunikacyjne rafy. Opracujemy strategię i plan komunikacji, wyposażymy w praktyczne narzędzia.

W naszej ofercie znajdziecie:

 

Content marketing

Stawiamy na nogi marki, które chcą się rozwijać. Doradzamy jak tworzyć treści, które angażują, wzbudzają emocje, zainteresowanie, intrygują. Napiszemy dla Ciebie teksty do mediów, bloga, wpisy internetowe. Doradzimy jak je zilustrować, obrazem, infografiką – jak opakować treści by ujęły odbiorcę. Sięgniemy po wszystkie dostępne i te wymyślone nasze autorskie narzędzia.

 

Marketingowe wsparcie sprzedaży

Kochamy sprzedaż, dlatego tak dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów. Wbrew obiegowej opinii, że dobry produkt sam się sprzeda – wiemy, że za każdym sukcesem sprzedażowym stoi wysiłek i mozolna praca. Potrafimy ocenić które działania będą najbardziej skuteczne i najbardziej efektywne kosztowo. Wspólnie ustalimy przemyślany i spójny wizerunkowo plan działań i strategiczne cele.

 

Materiały promocyjne

Atrakcyjny sposób ekspozycji treści, produktów, dobry design, świetne wykonanie. Śledzimy trendy społeczne, ekonomiczne i w designu, bo lubimy zaskakiwać naszych odbiorców i ich klientów. Pamiętamy, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Z nami osiągniesz efekt Wow bez trudu.